us�ugi informatyczne
outsourcing IT - obs�uga informatyczna firm
rozwi�zania autorskie

Spółka TEAM powstała w grudniu 1994, rozpoczynając swoją działalność 02 stycznia 1995 roku. Założyła ją grupa osób, pasjonatów, mająca ówcześnie już kilkuletnie doświadczenie we wdrożeniu bankowych systemów informatycznych.

Od momentu powstania TEAM, zajmujemy się wdrażaniem różnorakich rozwiązań IT, dostarczaniem sprzętu oraz obsługą stałą firm zewnętrznych (outsourcing IT). Kontynuujemy również  prace  w sektorze bankowym, robiąc to po dzień dzisiejszy przez ponad ćwierć wieku.

Od początku naszej działalności oferujemy również małym i średnim przedsiębiorcom oprogramowanie firmy InsERT, które ewaluując przez lata oprócz systemu sprzedaży poszerzyło swoją ofertę o pełną gamę produktów zapewniając kompleksowe rozwiązanie informatyczne. InsERT z oprogramowaniem; Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant wraz z aplikacjami satelitarnymi to bez wątpienia lider w naszym kraju.

Tworzymy serwisy internetowe od 1997 roku, wykonaliśmy dziesiątki witryn i portali w różnych technologiach, zapewniając klientom pełne zadowolenie.

W XXI wieku poszerzyliśmy swoją ofertę o autorskie rozwiązania tworząc specjalistyczne aplikacje dla firm produkcyjnych, organizacji oraz przedsiębiorstw. 

Przez lata działalności, oprócz doświadczenia, uzyskaliśmy szereg tytułów, jesteśmy partnerem handlowym wielu firm, rozwijamy się poprzez szkolenia i dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych IT.

Dojeżdżamy do klientów, dostarczamy sprzęt komputerowy wysokiej jakości dedykowany dla firm, zapewniamy szybką reakcję w przypadku awarii. Projektujemy i wdrażamy złożone rozwiązania sieciowe.

Tworzymy zgrany zespół osób z wieloletnią  praktyką, pracujących z pasją, dążących do pełnego zadowolenia naszych klientów.

Tabela Kursów SGB

WalutaKupnoSprzedażŚredni NBP
EUR4.08184.46734.2666
GBP4.77915.23325.0007
USD3.83804.20133.9983

______________________________________

Tabela nr: 73/D/2024

z dnia 2024-04-12, godz. 15:50